3.trasa
Α…Ω
Přihlásit Vítá vás 3.trasa
Sobota 11. červenec 2020 09:19

45. výročí TAKu Prášily 14.-17. 11.2008

Archiv

Tři večery se vzpomínalo i chodilo a hrálo od pátku do pondělí, kdy byl státní svátek, v Prášilech i okolí.


Počet přihlášených je k dnešnímu dni 119. Prvních 70 přihlášených se vejde na postýlky do Turistické chaty KČT, pro ostatní (i pro ty, kteří měli původněmatrace a karimatky) je zajištěno o kousek dál ubytování v Penzionu U Jakuba. Spacák nepotřebujete. Pokud někdo trvá na matraci či karimatce (vím o 2), nechť mi to napíše. Cena je ale pro všechny stejná - 100,- Kč TAK, 200,- Kč neTAK - bez ohledu na počet dnů, způsob spaní či dopravy!

Jídlo: Je zajištěna polopenze v restauraci U Michala, která začíná páteční večeří a končí nedělní snídaní. Musíme nahlásit počet strávníků. Pokud někdo ví, že z jakéhokoli důvodu některé jídlo (hlavně počet pátečních večeří se už nedá změnit na místě) nechce, nechť mi to obratem napíše. Jinak pokud vím, všichni polopenzi chtějí. Těch pár nerozhodných (Mosťáci a Vojtíšek) prosím, aby se rozhodli co nejdříve. Jídlo si platíte sami, cena je 150,- Kč na den.

Pití: V chatě turistů bude k dispozici pivo (10 Gambrinus + 12 Prazdroj) a něco dobré vody. NIC JINÉHO! Kořalku, víno, griotku, vaječňák a jiné oblíbené nápoje si přivezte!!! Kdo si vezme vlastní půllitr, bude mít jistotu, že si bude mít do čeho natočit. 100 sklenic nejspíš nemají. U Jakuba se pivo řeší, záleží na tom, zda seženeme pípy.

Doprava: Budou objednány místenky (rezervován vagon) do normálního vlaku R 854, který pojede v pátek 14. listopadu z Hlavního nádraží v 15:16 hodin, do Klatov příjezd v 17:52 hodin. Vlak staví na Smíchově 15:24, v Berouně 15:53, Rokycanech 16:33, Plzni 16:54 a dalších stanicích. V Klatovech budou přistaveny autobusy. Stejným způsobem bude zajištěna i doprava zpět. Pravděpodobný odjezd autobusů z Prášil je v pondělí v 16:30 hod. Napište prosím VŠICHNI, kdo zvolí tuto hromadnou dopravu, opět potřebujeme vědět počet kvůli rezervaci. Společné jízdenky ve vlastní režii z HN a ze Smíchova se budou kupovat až při srazu na místě. Hromadná jízdenka se dá po předložení doplňovat o další spolucestující !!! Na místě by měly být k dostání i pamětní odznaky ve čtyřech barevných mutacích za 45,- Kč/kus. A teď bych si myslela, že už víte všechno. Jestli se někdo domnívá, že ze mě dostane ještě další informace, může mi zavolat na 728 743 814.

Seznam účastníků zájezdu:

Helena Borovičková, Josef Jirmy Jirsa, Lenka Borgesová, Michal Borges, Mirek Jelínek, Luděk Ledvina, Jarmila Ledvinová, Helena Švachová, Ivan Švach, Hanka Řeháková, Petr Řehák, Sylva Slezáková, Julek Slezák, Jana Vorlová, Pavel Snop, Olina Bláhová, Honza Rosenauer, Alena Rosenauerová, Zorka Fešaničová, Jirka Klíma, Markéta Klímová, Mirek Podolák, Šárka Podoláková, Tonda Rosický, Anna Macáková, Naďa Melichová, Magda Sklenářová, Tomáš Rozsíval, Zdena Rozsívalová, Karel Obdržálek, Vláďa Mostecký, Marcela Mostecká, Karel Moravec, Monika Moravcová, Petr Jirava, Jana Kumštová, Ivana Vlnasová, Dušan Krasničan, Helena Krasničanová, Honza Walter, Mařenka Waltrová, Jirka Valda, doprovod Jirky Valdy, Jirka Domlátil, Mirka Tůmová, Mirka Fridrichová, Ivan Fridrich + pes, Petr Postánecký, Jiří Můra Šlemr, Blanka Chvojová, Ruda Mráz, Marta Mrázová, Mirek Souček, Magda Součková, Ivan Šimůnek, Zuzana Šimůnková, Petr Němec, Láďa Lindauer, Nataša Roithová, Láďa Roith, Jarda Holub, Bohuna Holubová, Mirek Halovský-Permon, Tomáš Häckl, Míša Häcklová, Milena Volná, Veronika Jiravová, Radek Chloupek, Jana Chloupková, Miloš Drobeček Zikuda, Petr Shelelyo, Pavel Shelelyo, Eva Karbašová, Petr Lebenhart-Petřík, Josef Gottwald, Jiří Drsek, Václav Votruba, Petr Kobián, Jana Snopová, Renáta Dvořáková, Mirek Dvořák, Drahoslav Tlučhoř, Roman Podrazil, Tomáš Kubát, Dana Kottová, Potyšová Helena, Hanka Kotschová, Tomáš Lokajíček, Bořík Prokeš, Ivana Prokešová, Josef Beran, Věra Beranová, Pepa Brzák, Věra Brzáková, Ivan Halaška, Pavel Stulík, A.Stulíková, Klimsza, Klimszová, Karel Vodrážka (Čárlí), Zuzana Vodrážková, Bedřiška Uždilová, Dáda Rindlerová, Helena Potůčková, Jitka Warausová, Milan Papeš, Pepa Polák, Zdeněk Horák, Láďa Švestka, Eva Švestková, Lojza Bláha, Petr Stulík, Marie Stulíková, Pavel Donth -Vojtíšek, Milena Hejdová, Standa Hejda, Petr Král, Hanka Králová, Petr Kříž Hasič

(T1 - 16, T2 - 12, T3 - 8, T4 - 14, T5 - 5, T6 - 2, T7 - 2, T8 - 6, T10 - 7, T11 - 1, T12 - 11, T13 - 4, T14 - 3, T15 - 9, T16 - 13, T18 - 2, T20 - 2, T26 - 2)

23.10.2008

0 komentářů

Uživatelské menu


Nevíte, jaké máte své heslo?

Z uložených fotek