Trojka v Bedřichově

Středa 13. duben 2011 21:30

Publikoval: Andrea

Trojka v Bedřichově - jak to viděla Máša

Andrea mne požádala o zhodnocení jarního víkendu v Bedřichově. Co k tomu velmi vyjímečnému pobytu říci? Určitě jsme se drželi našeho čísla - 3!!!

  1. paní šéfovou ze Staročeské hospody - kde jsme měli trávit večery - u Brna nabouralo auto, večer před naším příjezdem. Tím pádem jsme byli odříznuti od jídla a pití. Rychlá korespondence vyřešila pivo (Petr a Vašík přivezli soudek a pípu), jídlo řešil každý sám a kupodivu nikdo nevzdal příjezd.
  2. si Julie při zpáteční cestě od autobusu, kam doprovázela s Jitkou a Jarkou Danču, zlomila na posledním, zcela ledem obaleném schodu, levý kotník z obou stran. Volána RZP a půlnoc již slavila v Jablonecké nemocnici.
  3. jak vtipně někdo podotkl (myslím, že Vašík Kuropata), začalo bombardování v Lybii.

Dá se na takový víkend někdy zapomenout?

Bylo nás pouze 25, v sobotu nás opustilo 11 spolubojovníků a zbytek již proběhl v klídku.
Ještě bych možná mohla napsat, že Danča se snažila zajistit jinou hospodu - "Dolinu" - telefonicky - po 20 hodině nás nechtěli. Zeptali se na náš průměrný věk a prozrazená 60 je pobavila. Víte proč ? Bylo tam 100 úžasných pankáčů a už jenom zkoušení mikrofonu před začátkem, nás okamžitě donutilo zaplatit.
Ale abych nebyla jenom depresivní - páteční i sobotní hraní se velmi vyvedlo, v sobotu nádherné počasí, měsíc jak kolo u vozu - největší za posledních 20 let.
Určitě to není špatné ubytování a snad to někdy zopakujeme bez předchozích 3 bodů.

Máša

Komentářů (0)


3.trasa
http://trasa3.cz/article.php/20110413213044450