3.trasa
Α…Ω
Přihlásit Vítá vás 3.trasa
Neděle 27. září 2020 11:08

Takový Aprílový bál 2011

Archiv

TAKový Aprílový bál 2011 se konal opravdu 1.dubna a doprovázelo jej nečekaně velké množství vášnivých diskusí o vhodnosti a nevhodnosti kapely.Kdo sledoval e-mailovou korespondenci před i po bále mohl se docela pobavit. Nakonec se podle mého ukázalo, že pravdu měly obě strany – zastánci i odpůrci.

M.T.O. je vskutku kapela skvělá, ale možná ne tak úplně pro TAKový bál. I když parket neustále plný tanečníků zase ukazuje na něco jiného. A jestli Michal Borges (T 10) protančil celý bál i přes velmi trpké taneční zkušenosti z tanečnch před dvěma lety v témže sále, potom to svědčí o skvělé atmosféře, příjemném prostředí a v neposlední řadě i o prima hudbě k tanci. Možná jen pro něj a jemu podobným, co to moc neumějí, ale na parket i přes to jdou a umí si to náramně užít. Jako třeba i já.

Ale co … Bál je za námi, diskuse ustaly a už se všichni těšíme na ten příští. Trojka byla letos zastoupena poměrně dobře, celými jedenácti jedinci (Tonda s Ivanou, Hanka s Mirdou, oba Vyhnálci, Naďa, Permon, Tomáš Häckl, Petrof a já. A nám se tam líbilo.

Přidávám ještě dvě zprávičky od Trojkových účastníků, abyste věděli, jaké to tam bylo.
Andrea

Bál byl fakt pěkný, škoda, že až za rok další!
Hana

TAKový Aprílový bál 2011 byl posledním mým fotodílem, než jsem si totiž na bále omylem sedl na svůj foťák, svou váhou nonšalantního hrocha. Nicméně fotky jsem z diskety vydobyl, abych Vás potěšil.
Tonda"

0 komentářů

Uživatelské menu


Nevíte, jaké máte své heslo?

Z uložených fotek