3.trasa
Α…Ω
Přihlásit Vítá vás 3.trasa
Pondělí 23. duben 2018 18:57

Velké Stezky

Historie

Trojkové noclehy na TAKových Stezkách - doplňujte, komentujte....


1. KRKONOŠE | 23. - 26.4.1964 | Harrachov
Svoboda nad Úpou, Náchodská bouda, Špindlerův Mlýn, Mísečky
2. ORLICKÉ HORY | 8. - 11.10.1964 | Zdobnice
Adršpach, Teplice, Náchod, Deštné
3. JIZERSKÉ HORY | 22. - 25.4.1965 | Harrachov
Pomezní b., Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Mísečky
4. ŠUMAVA | 21. - 24.10.1965 | Velhartice
Stachy, Renštejn, Javorná, Můstek
5. JESENÍKY | 21. - 24.4.1966 | Horní Branná
Červený Potok, Paprsek, Šerák, Kouty
6. KRKONOŠE | 3. - 6.11.1966 | Horní Maršov
Dolní Rokytnice, Fučíkova bouda, Výrovka, Horní Maršov
7. VYSOČINA | 13. - 16.4.1967 | Předhradí
Hlinsko, Tři studně, Milovy, Proseč
8. DĚČÍNSKO | 26. - 29.10.1967 | Tolštejn
Česká Kamenice, Mezná, Studený, Na výsluní
9. CHODSKO | 25. - 28.4.1968 | Rýzmberk nad Kdyní
Třemošná, Bezvěrov, Bybylon, Nová Ves
10. BESKYDY | 7. - 10.11.1968 | Frýdlant nad Ostravicí
Vepřovice, Pustevny, Grůň, Lysá hora
11. JIŽNÍ ČECHY | 24. - 27.4.1969 | Dívčí Kámen
Kaplice, Dolní Dvořiště, Zátoň, Rájov
12. šlo se individuálně po trasách | podzim 1969
Zátoň, Horní Vltavice, Zadov, Rejštejn, Nemilkov
13. ORLICKÉ HORY | 23. - 28.4.1970 | Dobrošov
Pěčín, Rychnov nad Kněžnou, Lomy, Nový Hrádek
14. ŠUMAVA | 28. - 31.10.1971 | Velhartice
Klatovy, Pocínovice, Železná Ruda, Čachrov
15. VYSOČINA | 6. - 9.5.1972 | Roštejn
Jindřichův Hradec, Hůrky, Valtínov, Mrákotín
16. JESENÍKY | 3. - 6.5.1973 | Loučná nad Desnou
Červený potok, Stříbrnice, Vřes. studávnka, Klepáčov
17. SLAVKOVSKÝ LES | 3. - 6.10.1974 | Pionýrské u Lokte
Mariánské Lázně, Libavské údolí, Stříbrná, Nové Hamry
18. HALASŮV KRAJ | 9. - 12.10.1975 | Aueršperk
Nedvědice, Zbraslavice, Starý Svojanov, Prosetín
19. VALAŠSKO | 14. - 17.10.1976 | Rožnov pod Radhoštěm
Vsetín Portáš, Portáš, Podťaté, Soláň
20. MEZIHOŘÍ | 29.9. - 2.10.1977 | Potštejn
Hanušovice, Kocanda, Mládkov, Žampach
21. TŘEBOŇSKO | 17. - 20.5.1979 | rybník Rožmberk
Chlum u Třeboně, Stříbřeč, Frahelž, Slovilice
22. PODKRKONOŠÍ | 8. - 11.5.1980 | Pecka
Semily, Lišný, Hezlovice, Horka u Staré Paky
23. CHŘIBY | 1. - 4.10.1981 | Velehrad
Bohuslavice, Chvaldov, Střílky, Vřestek
24. PLZEŇ - JIH | 20. - 23.5.1982 | Velhartice
Horažďovice, Tohořovice, Neurazy, Kolinec
25. MALÁ FATRA | 1. - 5.10.1983 | Likavá u Rožmberoka
Liptovský Mikuláš, Magurka, Sliače
26. SEVEREM | 5. - 9.5.1984 | Žandov
Altendorf (NDR), Hřensko, Všemily, Slunečná
27. JAVORNÍKY | 26. - 29.9.1985 | Čadca
Horná Máriková, Kasárna, Semetes
28. PLZEŇ - SEVER | 7. - 11.5.1986 | Žlutice
Všehrdy, Nebřeziny, Na poustkách, Hrádek u Manětína
29. SLEZSKO | 1. - 4.10.1987 | hrad Vikštejn
Sovinec, Detřichov nad Bystřicí, Kružberk
30. VYSOČINOU | 5. - 9.5.1988 | Bystřice nad Pernštejnem
Český Herálec, Škrdlovice, Fryšava, Radečín
31. CHODSKO | | 5. - 8.10.1989 | Rýzmburk
Úbasko, Chudenín, Úsilov
32. ČESKÁ KANADA | 9. - 13.5.1990 | Telč
Lesná, Dešov, Deštná, Nová Říše
33. ORLICKÉ HORY - JESENÍKY | 24. - 28.10.1991 | Králíky
Horní Lipová, Velké Vrbno, Stříbrnice, Zlatý Potok
34. ŠUMAVA | 6. - 10.5.1992 | Velhartice
Vimperk, Turnerova chata, Javorná
35. MORAVSKÉ SLOVÁCKO | 30.9. - 3.10.1993 | Velká nad Veličkou
Dolní Lhota, Dolní Lhota, Dolní Němčí
36. TŘEBOŇSKO - NOVOHRADSKO | 19. - 22.5.1994 | Borovanský mlýn
Soběnov, Otkovický Újezd, Otkovický Újezd
37. SEVEROVÝCHODNÍ ČECHY | 28.9. - 1.10.1995 | Kuks
Studnice, Libňatov, Velká Bukovina
38. STŘEDNÍ ČECHY - Z Čech až na konec stezky | 8. - 12.5.1996 | zámek Blatná, pořadatel T9
???,???,???
39. BESKYDY | 25. 28.9.1997 | Štramberk
Kopřivnice, Kopřivnice, Kopřivnioce
40. LUŽICKÉ HORY | 22. - 24.5.1998 | Pláně pod Ještědem
???,???,???
41. CHODSKO | 22. - 26.9.1999 | Babylon, pořadatel T9
???,???,???
42. ČESKÁ KANADA | 5. - 8.5.2000 | Hůrky - nádraží úzkokolejky
Čenkov, Mrákotín, Slavonice, Staré Město pod Landštejnem
43. ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ | 26. - 30.9.2001 | zámek Ploskovice
Velké Březno, Homole u Panny, Litoměřice
44. ŠUMAVA | 7. - 12.5.2002 | Velhartice pod hradem
Soběšice, Soběšice, Nezamyslice, Ústaleč
45. KOLEM SVÉTLÉ NAD SÁZAVOU | 25. - 28.9.2003 | Benetice - rekr. tábor
Přibyslav, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou
46. ZÁPADEM | 12. - 16.5.2004 | Lázně Kynžvart - fotb. stad.
Lázně Kynžvart, Úšovice, Valy
47. Slovensko | 28.9. - 2.10.2005 | Terchová
všechny noclehy na jednom místě - Terchová, horský hotel "Pod Sokolím"
48. MÁCHOVA | 28.4. - 1.5.2006 | BEZDĚZ
Dolní Bukovina - Penzion NAVETA 2×, Bělá p. Bezdězem - penzion Diana + chatová osada Pohádka
49. | 27. - 30.9.2007 | KYJOV
Velké Bílovice - hospoda U Pálků, spaní v ZŠ. 2× Valtice - hostinec U Dolečků, ubytovna fotbalového klubu
50. | 8.-11.5.2008 | TOLŠTEJN
Kytlice, Rekreační stř. Jitřenka - Chřibská - Krásné pole, Rekreační stř. U jasanu - Jiřetín pod Jedlovou, Sportcentrum
51. | 25. - 28.9.2009 | Potštejn, kemp Vochtánka
Zdobnice - Slatina nad Zdobnicí, škola - Vamberk, ZŠ a restaurace Zdobnice - Záchlumí, restaurace Fontána
52. | 6. - 9.5.2010 | letní kino u Kamencového jezírka, Chomutov
???,???,???

0 komentářů

Uživatelské menu






Nevíte, jaké máte své heslo?

Z uložených fotek