3.trasa
Α…Ω
Přihlásit Vítá vás 3.trasa
Sobota 11. červenec 2020 11:13

Mikuláš 2008

Archiv

Pozvánka a jak to dopadlo


Mikuláš 2008 se přiblížil a tak vám všem píše Julie

“Vážení všichni,
vloni jsme ještě při příležitosti našeho mikulášského setkání na Prezidentské chatě v Bedřichově blokli termín na letošek - 28,29,30. listopadu. Bohužel až včera mi přišel mejl, že by potřebovali zálohu na ubytování v ceně ubytování , které nám dávají ve srovnání s loňskem se slevou. Cena se pohybuje od 190,- - 230,- Kč na osobu a noc podle lůžek na pokoji. K tomu si každý může přiobjednat snídani - švédský stůl za 70 Kč. Pokud tedy budete mít zájem, vemte si peníze navíc na Stezku, abychom to vybrali a mohli poslat na účet !!
Tak zítra - nejpozdějc pozítří - ahooj ! Julie F.”
img_1052.jpgimg_1056.jpg

A jak to dopadlo?

Letošní oslavy Mikuláše jsme si již podruhé užili na Prezidentské. Téma bylo “červená a zelená”. Jak se ukázalo, jsou tyhle dvě barvy vedle sebe moc pěkné. Nejvíce ale slušely Permonovi. Tedy podle mého názoru. Vy se ostatně můžeze kouknout na fotografie. Uvidíte nejen úžasnou “Permonici”, ale i další červenozelené Trojkařky a Trojkaře. Bylo kouzelné, jak všichni propadli společnému nápadu několika Trojkových “bab” z Prahy i severu, kde konečné slovo měla buď Danča nebo Darinka. Každý si zadání přebral podle své fantazie a možností, a tak jsme se návzájem docela pobavili. Petrof, třebas tvrdil, že splnil zadání tím, že byl celý v modrém a okceal to básničkou o Trojkové kultovní barvě. Večer se hrálo, zpívalo, tančilo a samozřejmě i jedlo a pilo. Píšu sice o večeru, ale myslím tím celé noci až časná rána, a to tak vyvedená, že nedělní dopoledne Drdy prožil v čekání na to, až se mu neudělá dobře, aby tak snížil hladinu alkoholu v krvi. Jak jsme tak seděli a klábosili, postupně se mu to dařilo a vyhlášený tanečník měnil barvu obličeje i Myldovy mašinky na měření alkoholu. Během pobytu na Prezidenstké jsme ale samozřejmě i sportovali. Ti, co měli s sebou běžky, vyrazili do hory na nich a jiní tamtéž, ale pěšmo. V sobotu odpoledne se většina zúčastnila bowlingu v Bedřichově, kam ale nepustili Netynku, takže my ne. Samozřejmě jsme cestou navštívili i bývalou hospodu U Janečka. ”Za touhle hospodou U Janečka, udělat musí se černá tečka, chybí tam výzdoba čepičková, obsluha je pomalá a nová, vzduch už vůbec není zakouřený, což nelibě nesou kuřáci nesou a hlavně liberecké ženy.” Jinak se jako vždy ukázalo, jak moc jsme byly a byli celý ten uplynulý rok hodné a hodní. Mikuláš, tentokrát ho zastoupila Dina, donesl dárky pro všechny. Branbory ani uhlí nedostal nikdo. Byly to Mikulášské oslavy, jak se patří Pro mne zvlášť, neb jsem jela do Bedřichova přímo ze Srí Lanky v sárí, jak jinak než zeleném, ale měla jsem teplé červené ponožky. Děkuji tím oraganizárům a celé Trojce za bezva víkend. Mikuláš 2008 je za námi, ať žije Mikuláš 2009. Andrea

P.S. Oslava Mikuláše tak fascinovala dalšího hosta na Prezidntské, že s některými z nás protančil celou noc, i když mu Permonice utekla z parketu.

0 komentářů

Uživatelské menu


Nevíte, jaké máte své heslo?

Z uložených fotek